вівторок, 3 листопада 2020 р.

Показ оголошень-віньєток на широкоформатних екранах з 3 листопада 2020 року

Тепер оголошення-віньєтки підтримують більше форматів екрана. Якщо на вашому сайті ввімкнено віньєтки, незабаром вони почнуть показуватися й на широкоформатних екранах, наприклад комп'ютерних. За результатами наших експериментів оголошення-віньєтки дуже ефективні на широких екранах.

Якщо ви не хочете показувати оголошення-віньєтки на комп'ютерах, вимкніть опцію Широкий екран у налаштуваннях автоматичних оголошень. Зауважте, що віньєтки почнуть з'являтися на широкоформатних екранах лише з 3 листопада 2020 року.

Щоб дізнатися, як виглядають оголошення-віньєтки на ваших сайтах, налаштуйте автоматичні оголошення та ввімкніть оголошення-віньєтки.

Оголошення-віньєтки – це повноекранні оголошення, які з'являються під час переходу з однієї сторінки на іншу. Користувачі можуть пропустити їх у будь-який момент.

Віньєтки показуються, коли користувач закриває сторінку, а не відкриває її, тому йому не потрібно чекати, поки оголошення завантажиться.

Такі оголошення показуються нечасто для забезпечення кращої взаємодії з користувачами.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Показ оголошень-віньєток на широкоформатних екранах з 3 листопада 2020 року

Тепер оголошення-віньєтки підтримують більше форматів екрана. Якщо на вашому сайті ввімкнено віньєтки, незабаром вони почнуть показуватися й...