неділя, 30 вересня 2018 р.

YouTube та AdSense #001

Зверніть увагу, що незабаром показники YouTube не відображатимуться в AdSense. Переглянути приблизні прибутки й показники монетизації можна у звіті про доходи в YouTube Аналітиці.

https://support.google.com/adsense/answer/187602?hl=uk


Приблизні прибутки та підсумок прибутків
Приблизний дохід у YouTube Аналітиці може відрізнятися від підсумкової виплати, оскільки в кінці місяця здійснюється коригування й остаточна сума змінюється. У суму приблизного доходу не включається дохід від реклами, яка продається чи показується партнерами (якщо у вас є запитання, зверніться до свого менеджера з роботи з партнерами).
Приблизні прибутки: звіт про доходи в YouTube Аналітиці

Приблизні прибутки можна переглядати лише у звіті про доходи в YouTube Аналітиці, оскільки у звіті "Приблизні прибутки" в AdSense дані про доходи на YouTube не показуються.

Звіт про доходи доступний лише для партнерів YouTube, які зв’язали свій обліковий запис з обліковим записом AdSense. Дані про прибутки зазвичай з’являються у звіті через 24–48 годин після закінчення відповідного дня за тихоокеанським часом, хоча інколи можуть затримуватися.
Як переглянути звіт про доходи
До звіту про доходи можна перейти безпосередньо звідси або виконати вказані нижче дії. Крім того, аналітичні дані можна переглядати в додатку Творча студія на мобільному пристрої.

    Увійдіть у свій обліковий запис YouTube.
    У верхньому правому куті виберіть свій обліковий запис, а потім Творча студія.
    У меню ліворуч натисніть Аналітика > Звіт про доходи.
    Він містить такі дані про доходи:
        дані про доходи за чотирма типами партнерського вмісту – увесь вміст, на який заявлено права; завантажений партнером і привілейованими користувачами вміст, на який заявлено права; завантажений звичайними користувачами вміст, на який заявлено права; увесь вміст, завантажений партнером);
        дані про доходи на рівнях каналу й відео (доступні показники відображаються як "ваш" дохід);
        приблизний дохід від підписки YouTube Red;
        приблизний дохід від реклами;
        приблизний дохід від трансакцій із відеопрокату на YouTube;
        приблизний дохід.

Загальні тенденції, показані на графіку "Приблизні прибутки", мають відображати підсумкові дані, однак ми не можемо гарантувати, що вони не зміняться. Найновіші дані про приблизні прибутки можуть відображатись у звіті із затримкою приблизно два дні. Оскільки дані з’являються до закінчення місяця, у кінці місяця сума може бути трохи іншою.
Підсумок прибутків: звіт про платежі в AdSense

Підсумок прибутків на YouTube можна переглянути в обліковому записі AdSense.

Ці дані з’являються в AdSense приблизно в середині наступного місяця (тобто прибуток, отриманий у червні, можна переглянути в обліковому записі AdSense у середині липня).

Підсумок прибутків на YouTube за попередній місяць надходить на баланс облікового запису AdSense між 10 і 14 числами поточного місяця й виплачується цього ж місяця, якщо його загальна сума досягла межі платежу та в обліковому записі немає призупинення платежів.
Комп’ютер Пристрій AndroidПристрої iPhone та iPad

    Увійдіть у свій обліковий запис AdSense.
    Ліворуч виберіть Налаштування > Платежі.
    Ви побачите загальну суму прибутку за вибраний період часу й останні трансакції.

Більше про платежі AdSense можна дізнатись у Довідковому центрі AdSense.
Інші звіти AdSense, як-от звіти про ефективність, не містять інформації про прибутки на YouTube. Щоб переглянути докладні фінансові показники каналу YouTube, зокрема приблизні щоденні прибутки, скористайтеся YouTube Аналітикою.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Показ оголошень-віньєток на широкоформатних екранах з 3 листопада 2020 року

Тепер оголошення-віньєтки підтримують більше форматів екрана. Якщо на вашому сайті ввімкнено віньєтки, незабаром вони почнуть показуватися й...